info@ariosgb.com.tr 0380 524 47 77 e-Katalog

Hakkımızda

Hakkımızda

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatının işyerleri için öngörmüş olduğu tüm yasal yükümlülüklerini ARI OSGB'nin teknik kadrosuyla yerine getirmekteyiz.

ARI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ olarak, yeni düzenlenen 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatının işyerleri için öngörmüş olduğu tüm yasal yükümlülüklerini ARI OSGB'nin teknik kadrosuyla yerine getirmekteyiz.

30.12.2012 tarihli 28339 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 6331 SAYILI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU kapsamında yer alan kamu ve özel sektörlere; ARI OSGB olarak konularında uzmanlaşmış işyeri hekimleri ile iş güvenliği uzmanları tarafından danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Uzman personellerimiz sizlerin kanunlar çerçevesinde ana sorumluluklarınızı yerine getirmek için sizler adına çalışanlarınızı eğitmekte, bilgilendirmekte ve denetlemekte gerekli dökümantasyon ve kayıtlarını da tutmaktadır. Ekip halinde yürütülen bu faaliyetlerin odağında ise "Sıfır İş Kazası" ve "Sıfır Meslek Hastalığı" hedefleri ile sistemli, bilimsel çalışmalar doğrultusunda ihtiyaç duyulan önem ve tedbirleri aldırarak kabul edilebilir düzeye riskleri indirgemektir.

  • Hakkımızda
  • Hakkımızda
  • Hakkımızda
  • Hakkımızda
Misyonumuz Misyonumuz

Hayatın sadece bir parçası olan çalışma yaşamının; çalışan, işveren ve diğer taraflar için en sağlıklı ve güvenli şekilde sürdürülmesine katkıda bulunmak, önleyici iş sağlığı ve güvenliği kültürünün yaygınlaşmasını sağlamak misyonumuzdur.

Devamı...
Vizyonumuz Vizyonumuz

ARI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ hizmetini etik yaklaşımla çağın teknik sınırlarında ve en üst düzey kalitede sunarak; yolunda gidilen katılımcı, gelişmeyi destekleyen müşteri beklentilerini sürekli, tam ve zamanında karşılayan öncü kuruluş olmak vizyonumuzdur.

Devamı...
Kadromuz Kadromuz

Arı OSGB çalışma kadrosunu incelemek için tıklayınız.

Devamı...
Yukarı Çık